Antal - Najlepsze oferty pracy
 • Trendy na rynku pracy
 • Usługi
 • Specjalizacje

Trendy

Dzięki codziennym kontaktom zarówno z pracodawcami, jak i kandydatami Antal dysponuje najlepszymi informacjami na temat obecnych na rynku pracy trendów. W celu jeszcze większego pogłębienia tej wiedzy regularnie prowadzimy również badania rynku pracy. Jeśli chcecie Państwo wiedzieć, jakie są oczekiwania pracodawców, a jakie specjalistów i menedżerów, jak kształtują się wynagrodzenia i dynamika zatrudnienia, kto jest najbardziej poszukiwany na rynku i wiele innych – zapraszamy do lektury.

dowiedz się więcej
 • Rekrutacja

  Antal specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów. Prowadzimy rekrutacje w obrębie pracy stałej oraz współpracy kontraktowej. Wąska specjalizacja pozwala nam szybko dotrzeć do odpowiednich kandydatów. Zapewniamy optymalne dopasowanie kandydata do profilu stanowiska i kultury organizacyjnej panującej w firmie. Rekomendowani przez nas kandydaci, po za tym, że są najlepszymi specjalistami, świadomie planują karierę zawodową, dlatego związują się na dłużej ze swoim nowym pracodawcą.

  7857784791
   
 • Contracting IT

  Contracting to elastyczna forma współpracy o z góry określonym czasie trwania, podczas którego ma zostać zrealizowane konkretne zadanie (projekt). Usługa Contracting IT świadczona przez Antal IT Services, polega na oddelegowaniu wykwalifikowanych specjalistów IT do naszych klientów. To rozwiązanie biznesowe pozwala w krótkim okresie powiększyć zespół informatyczny o dodatkowych specjalistów lub skomponować cały zespół, bez konieczności uruchamiania wewnętrznych procedur rekrutacyjnych.

  dowiedz się więcej
   
 • Testy psychometryczne

  Umożliwiamy wzbogacenie procesu rekrutacyjnego o diagnozę wskazanych obszarów narzędziami psychometrycznym dedykowanymi do screeningu lub selekcji. Dzięki współpracy z kanadyjską firmą Self Management Group jesteśmy w stanie wspierać procesy rekrutacyjne typu high volume na stanowiska sprzedażowe oraz w ramach takich struktur jak call center, czy contact center. Antal jest oficjalnym dystrybutorem narzędzi Self Management Group w Polsce.

  6043792565
   
 • HR Consulting

  Oferujemy usługi dopełniające procesy rekrutacyjne w sposób kompleksowy. Antal HR Consulting oferuje całe spektrum rozwiązań z zakresu oceny i rozwoju pracowników, m.in. realizację projektów Assessment Centre / Development Centre, wdrożenie kompetencyjnych systemów oceny pracowników (180°, 360°), badania satysfakcji i zaangażowania pracowników. 

  businesswoman
   
 • Employer Branding

  Oferujemy usługi z zakresu Employer Brandingu, czyli różnorodne działania ukierunkowane na kreowanie silnej i pozytywnej marki pracodawcy prowadzone zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. Uwzględniamy diagnozę sytuacji pracodawcy, opracowujemy strategię działań oraz wdrażamy adekwatne narzędzia. Realizujemy zarówno zakrojone na szeroką skalę projekty strategiczne, jak i wybrane działania diagnostyczne bądź wdrożeniowe.

  dowiedz się więcej
   
 • Market Research

  Badania Antal dostarczają odpowiedzi na konkretne biznesowe problemy. Teoria, wyniki badań stanowią dla nas jedynie podstawę do wypracowania praktycznych rekomendacji. Działamy międzynarodowo i bierzemy pod uwagę specyfikę kulturową wybranych rynków czy branż.

  4434543591
   

Specjalizacja zespołów

Antal, jako jedna z pierwszych firm rekrutacyjnych, wprowadził macierzowy podział zespołów, dzięki czemu nasi konsultanci specjalizują się jednocześnie w sektorach i dyscyplinach. Ścisła specjalizacja sprawia, że są ekspertami dobrze znającymi wymagania i potrzeby swoich klientów, dostępność i oczekiwania kandydatów oraz aktualną sytuację w obszarze rynku pracy, którym się zajmują. Dzięki pogłębionej wiedzy o specyfice stanowisk konsultanci Antal odpowiednio weryfikują umiejętności i kompetencje, rekomendując tylko kandydatów pasujących do profilu stanowiska. Z wąskiej specjalizacji wynika również dobrze rozwinięta sieć kontaktów oparta na przyjaznych relacjach z kandydatami, co pozwala znacznie szybciej dotrzeć do odpowiedniej osoby i przekonać do zmiany pracy.

2504439183

Antal Banking & Insurance

Dywizja Antal Banking & Insurance odpowiada za projekty rekrutacyjne specjalistów i menedżerów w sektorze bankowości i ubezpieczeń na skalę międzynarodową.

...
347-663-1097

Antal Engineering & Operations

Konsultanci z tego zespołu specjalizują się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, eksperckie oraz średniej i wyższej kadry zarządzającej w obszarze inżynierii, zarządzania produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, BHP i środowiskiem, utrzymaniem ruchu , zarządzania rozwojem procesów, projektów i produktów, zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej.

rutylene
7402650695

Antal Finance & Accountancy

Konsultanci z tego zespołu specjalizują się w rekrutacjach procesów rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach szeroko pojętych finansów, zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym (CEE, Eastern Europe, EMEA etc.).

...

Antal HR & Admin

Zespół Antal HR & Admin tworzą konsultanci specjalizujący się w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz administracji personalnej.

(262) 691-4855

Antal IT Services

Dywizja Antal IT Services dedykowana jest rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze IT. Ponad 30 doświadczonych konsultantów z sukcesem prowadzi przeszło 350 projektów rekrutacyjnych rocznie.

...

Antal Legal

Zespół Antal Legal to wiodący zespół na rynku rekrutacji prawniczych, w całości dedykowany rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla w obszarze prawa, na stanowiska zarówno prawników wewnętrznych (in-house), jak i prawników do najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych.

630-691-3726
608-616-2530

Antal Pharma & Medical Devices

Zespół Antal Pharma & Medical Devices stanowi jedną z wiodących dywizji Antal. Główne obszary działania, na jakich skupiają się konsultanci to rekrutacja do szeroko pojętej branży farmaceutycznej oraz sprzętu medycznego.

2365435175

Antal Sales & Marketing

Antal Sales & Marketing o dywizja Antal zajmująca się rekrutacją w obszarze sprzedaży, marketingu i operacji w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

3037942798

Antal SSC/BPO

Zespół Antal SSC/BPO to zespół doświadczonych konsultantów dedykowanych zaawansowanym procesom rekrutacji w centrach usług wspólnych jak i centrach outsourcingowych.

...

POLECANE ARTYKUŁY I AKTUALNOŚCI

 • 17-09-2018
  Legendy na temat rozmów kwalifikacyjnych krążą zarówno wśród kandydatów, jak i rekruterów, a w sieci nie brakuje porad jak się przygotować, by swoich konkurentów zostawić daleko w tyle.... 6193261112
 • 13-08-2018
  Dziś w rekrutacji nie ma miejsca na błędy. Jednak tylko 11 proc. kandydatów, którzy uczestniczyli w ciągu ostatniego roku w procesach rekrutacyjnych oceniło je jako prowadzone nienagannie.... 9704061671
 • 07-08-2018
  Z najnowszej edycji raportu Antal „Aktywność specjalistów i menedżerów” wynika, że już co drugi pracownik chce pracować zdalnie i mieć elastyczne godziny pracy. Stale zwiększa się... ...
 • 12-06-2018
  Antal opublikował ósmą edycję rankingu Najbardziej pożądanych pracodawców. W tegorocznym badaniu udział wzięła rekordowa liczba 4102 specjalistów i menedżerów z całego kraju, którzy... ...

Wybrane referencje

Firma Antal w dotychczasowej współpracy wykazała się szeroką bazą kandydatów, szybkością w zakresie prezentacji Kandydatów spełniających profil stanowiska oraz sprawną organizacją przy finalizowaniu rozmów rekrutacyjnych z wybranymi przez nas kandydatami.

Jacek Chmiel, Dyrektor Techniczny Altkom Software & Consulting

Jako firma, byliśmy całkowicie zadowoleni z profesjonalizmu i jakości usługi. Dzięki szerokiej wiedzy Antal dotyczącej sektora ubezpieczeń, mogliśmy poznać najlepiej wykwalifikowanych kandydatów w danych obszarach kompetencji.

Colin Turner, Dyrektor Oddziału Prevoir

Nasze uwagi lub sugestie co do proponowanych kandydatów były przyjmowane niezwłocznie, pozwalając na szybkie procesowanie projektu rekrutacyjnego. Z pełnym przekonaniem mogę zarekomendować firmę Antal jako godnego zaufania, solidnego partnera oferującego usługi na wysokim poziomie.
7858853795

Krzysztof Pindral, Prezes Zarządu Heidelberg

Współpraca w ramach prowadzonego projektu przebiegała z należytą starannością, rzeczowością i profesjonalizmem. Rekomendowani kandydaci byli dobrze dopasowani do oczekiwanego profilu kompetencyjnego, jak i kultury organizacji, dlatego też projekt zakończył się sukcesem w założonym harmonogramie projektu.
(844) 525-6246

Krzysztof Krempeć Mercor

więcej

 

(705) 724-2746 
 

Witaj ponownie!

Od czasu Twojej ostatniej wizyty pojawiło się 26 nowych ofert na hasło
510-308-0476

Możesz podejrzeć je 2038707871