STRONA GŁÓWNA - Home

ZARZĄDZAJ SWOIMI PIENIĘDZMI W JEDNYM MIEJSCU

Staraj się, aby twój budżet był prosty, a pieniądze bezpieczne dzięki Fundusz Tutor. Zdobądź narzędzia potrzebne do uporządkowania finansów i ochrony pieniędzy przed potencjalnymi oszustwami.

Już dziś rozpocznij BEZPŁATNĄ 5-dniową wersję próbną, a następnie płać jedynie 174.90 zł miesięcznie. Anuluj subskrypcję w dowolnej chwili.


CZYM JEST FUNDUSZ TUTOR?

Fundusz Tutor pomaga ci kontrolować budżet, chronić swoje pieniądze, pomnażać oszczędności i nauczyć się, jak zwiększać dochody – wszystko w jednym miejscu. Będzie monitorować wszystkie transakcje i konta pod kątem podejrzanych działań, pozwalając ci interweniować szybko i chronić swoje finanse.


Zobacz główne funkcje Fundusz Tutor:


PROSTE NADZOROWANIE BUDŻETU


Radzenie sobie ze swoimi finansami może dezorientować – dostarczamy niezbędne narzędzia aby było to prostsze.


Pulpit budżetowy do łatwego przeglądania konta i sald kart kredytowych oraz nawyków związanych z wydatkami


Kalkulatory, które pomogą ci obliczyć, gdzie powinieneś zaoszczędzić każdego miesiąca, aby pozwolić sobie na nowy samochód lub wymarzone wakacje, lub być przygotowanym na nieplanowane wydatki


Kalendarz wyświetlający rachunki i inne wydatki w ciągu miesiąca, dzięki czemu możesz śledzić swoje wydatki i być na bieżąco ze stałymi wydatkami


Strona przełączania, która pomoże ci znaleźć najlepsze oferty dostawców mediów, szerokopasmowego internetu i kart kredytowych, dzięki czemu możesz przejść i zaoszczędzić setki zlotych rocznie


Nie zwlekaj dłużej – uprość swój budżet już dziś!


Uzyskaj BEZPŁATNĄ 5-dniową wersję próbną i przekonaj się sam!

CHROŃ SWOJE PIENIĄDZE


Dzięki naszemu zestawowi narzędzi ochrony finansowej, nigdy nie było łatwiej chronić pieniądze przed oszustami. Będziemy chronić i śledzić wszystkie konta bankowe i karty dodane do Fundusz Tutor. Za każdym razem, gdy się zalogujesz się na konto, powiadomimy cię o podejrzanych działaniach na twoich kontach i kartach, dzięki czemu będziesz mógł szybko skontaktować się z bankiem, aby zabezpieczyć swoje pieniądze. Możesz ustawić własne limity powiadamiania, a my zignorujemy twoje codzienne transakcje i ostrzeżemy cię tylko wtedy, gdy będzie to konieczne. Możesz również przeglądać wszystkie swoje transakcje w jednym miejscu, dzięki czemu na pierwszy rzut oka zobaczysz, gdzie są pieniądze, bez konieczności sprawdzania wielu wyciągów bankowych lub sortowania złożonych kodów referencyjnych. Spraw, aby twoje pieniądze były bezpieczniejsze!

Zabezpiecz wszystkie swoje konta w jednym prostym miejscu.


PRZEWODNIKI DOTYCZĄCE DODATKOWEGO DOCHODU

Czy podoba ci się pomysł wypracowywania większych dochodów bez opuszczania komfortu własnego domu? Przydatne poradniki Fundusz Tutor zawierają wszystkie praktyczne porady i informacje do tego niezbędne. Dowiedz się, jak rozpocząć działalność w serwisie eBay, znaleźć bezpłatne zlecenia w Internecie lub zarabiać pieniądze na swoim kanale YouTube. Wszystko, co musisz zrobić, to przeczytać przewodniki, wybrać metodę, która ci odpowiada i obserwować wzrost dochodów. Rozpocznij zarabianie większych pieniędzy już teraz!

Wszystkie najlepsze porady dotyczące zwiększenia dochodów dzięki naszym niezbędnym przewodnikom.


OTRZYMAJ BEZPŁATNY OKRES PRÓBNY JUŻ DZIŚ

BEZPŁATNY 5-dniowy okres próbny, później płać jedynie 174.90 zł miesięcznego abonamentu. Anuluj w dowolnej chwili.