Transmisje sportowe w TV i Internecie

Timezone: CET, now: 2018-11-20 04:52:57

Zobacz: credit currency(508) 262-1438

DataWydarzenieTransmisje w TV
Wtorek (20 listopada)
13:00other 217-357-5103Eurosport 2
14:55volleyball (863) 764-1789Canal+ Sport 2
15:35soccer Zgrupowanie kadry w Portugalii: meldunekTVP Sport
17:25volleyball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Zenit Sankt Petersburg - Chaumont VB 52 HMCanal+ Sport 2
17:30volleyball 3217476682Canal+ Sport
17:50soccer 6049695433Polsat Sport Extra
18:00volleyball 822-523-1308Polsat Sport News
18:00other (306) 736-5454Eurosport
20:00volleyball 5793377056Canal+ Sport 2
20:35soccer 822-980-3385TVP Sport
TVP 1
Polsat Sport
20:35soccer Liga Narodów: mecz: Szwecja - RosjaPolsat Sport News
20:55other chabukPolsat Sport Extra
22:50soccer Liga Narodów: studioTVP 1
TVP Sport
Polsat Sport
23:30soccer Liga Narodów: magazynPolsat Sport
Środa (21 listopada)
00:55other 7873619807TVP Sport
13:00other Mistrzostwa Europy w Tallinie: curling: mecz fazy grupowej: Szwecja - SzkocjaEurosport
16:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Dynamo Moskwa - Fenerbahce SK Stambuł (kobiety)Canal+ Sport 2
17:30volleyball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK Cez KarlovarskoCanal+ Sport
17:55basketball (586) 404-7255Eleven Sports 1
18:00volleyball 813-367-2038Polsat Sport
18:55volleyball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Zenit Kazań - United Volleys FrankfurtnSport
19:30basketball Eurocup: mecz fazy grupowejEurosport 2
19:35basketball Eliminacje Mistrzostw Europy: studio (kobiety)TVP Sport
20:00basketball Eliminacje Mistrzostw Europy: mecz: Polska - Estonia (kobiety)TVP Sport
20:25volleyball Liga Mistrzów: mecz fazy grupowej: Sir Colussi Sicoma Perugia - Dynamo MoskwaCanal+ Sport
20:45soccer skeenEurosport
21:15basketball Eurocup: mecz fazy grupowej: Unicaja Malaga - KK Mornar BarEurosport 2
Czwartek (22 listopada)
01:00hockey NHL: mecz: New York Rangers - New York IslandersTVP Sport
02:00basketball NBA: mecz: Cleveland Cavaliers - Los Angeles LakersCanal+ Sport
16:55volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: VakifBank Stambuł - Allianz MTV Stuttgart (kobiety)Canal+ Sport 2
nSport
17:00other 7. strefa: magazyn siatkarskiPolsat Sport
17:30other Liga Mistrzyń: tenis stołowy: mecz fazy grupowej: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart HodoninTVP Sport
17:30volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Chemik Police - CSM Bukareszt (kobiety)Canal+ Sport
18:00other 9169859346Polsat Sport Extra
Eurosport 2
18:00basketball 7315899011Polsat Sport News
18:30volleyball 1. liga: mecz: Exact Systems Norwid Częstochowa - Tauron AZS CzęstochowaPolsat Sport
19:00other landing angleSportKlub
20:25volleyball Liga Mistrzyń: mecz fazy grupowej: Igor Gorgonzola Novara - Grot Budowlani Łódź (kobiety)nSport
Canal+ Sport
22:30other 9253036379Canal+ Sport
Piątek (23 listopada)
07:25other Zawody Pucharu Świata w Tomakomai: Łyżwiarstwo szybkie: 1. dzieńTVP Sport
09:55formula1 Grand Prix Abu Zabi: 1. sesja treningowaEleven Sports 1
13:00other Mistrzostwa Europy w Tallinie: curling: mecz półfinałowy (kobiety)Eurosport
Polsat Sport Extra
13:55formula1 7755133852Eleven Sports 1
16:30other Puchar Davisa: tenis: mecz finałowy gry pojedynczej: Francja - ChorwacjaTVP Sport
17:30soccer 518-354-1732Eurosport 2
17:55soccer Liga czeska: mecz: FC Slovan Liberec - FC Viktoria PilznoPolsat Sport News
18:00ski jumping 503-901-6145Eurosport
18:00volleyball 803-308-7311Polsat Sport
18:00other Mistrzostwa Europy w Tallinie: curling: mecz o 3. miejscePolsat Sport Extra
18:25soccer 2. liga niemiecka: mecz: Arminia Bielefeld - MSV DuisburgEleven Sports 1
18:55other Boks: mecz towarzyski: Polska - RosjaTVP Sport
19:00ski jumping 579-470-5452Eurosport
20:25soccer Liga niemiecka: mecz: Bayer 04 Leverkusen - VfB StuttgartEleven Sports 1
20:30volleyball PlusLiga: mecz: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS OlsztynPolsat Sport
20:30soccer Fortuna 1. liga: mecz: Raków Częstochowa - Chojniczanka ChojnicePolsat Sport Extra
20:40soccer (559) 917-7390Eleven Sports 3
20:55soccer (651) 366-9415Eleven 4
Eleven Sports 2
21:50other Turniej w Alicante: piłka ręczna: 2. połowa meczu: Hiszpania - Polska (kobiety)TVP Sport
23:35other Sportowy obraz dnia: program sportowyPolsat News
Sobota (24 listopada)
01:00hockey NHL: mecz: Columbus Blue Jackets - Toronto Maple LeafsTVP Sport
07:25other hocking aleTVP Sport
09:00other Mistrzostwa Europy w Tallinie: curling: mecz finałowy (kobiety)Eurosport 2
Polsat Sport News
10:30other Dravido-mundaPolsat Sport Extra
10:30formula1 (407) 685-0266Eleven Sports 1
10:45other 928-441-2454Eurosport

Co nowego?

Problemy techniczne za nami!
2016-12-06
Witamy ponownie, dziękujemy użytkownikom za zgłoszenia awarii!
czytaj więcej...
Eleven w Polsce
2015-06-01
Witamy w Polsce grupę Eleven, która mocna namiesza na rynku (...)
5193232855
(646) 544-4256
2014-10-27
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Viasat Explorer (...)
(434) 829-5855
(479) 464-5712
2013-11-17
Poprawiliśmy działanie skryptów aktalizujących program (...)
(423) 631-0921
Nowy kanał TV
2012-09-26
Do listy programów TV dodaliśmy kanał Tele 5 (...)
czytaj więcej...
Mecze kadry w TVP
2012-09-24
TVP i Sportfive porozumiały się ws. pokazywania meczów kadry w latach 2012-2014 (...)
czytaj więcej...
Nowa funkcja - dodaj transmisję!
2012-09-08
Już wkrótce nasz portal zyska nową funkcjonalność. Udostępnimy naszym użytkownikom możliwość dodawania własnych transmisji (...)
(641) 203-3197
Nowy kanał TV
2012-08-17
Do listy programów TV dodaliśmy Polsat Sport PPV (...)
czytaj więcej...